Bunt przeciw upadkowi cywilizacji

Screenshot 2017-02-12 21.46.02

Wielokrotnie publikowaliśmy na portalu “Polska Canada” artykuły, sprzeciwiające się politycznej poprawności, demaskujące manipulacje i propagandę światowych mediów głównego nurtu. Okazuje się bowiem, ze niezależnie od tego czy przeglądamy amerykański “New York Times”, kanadyjski “Globe and Mail”, czy polską “Gazetę Wyborczą” jesteśmy bombardowani tymi samymi półprawdami, kłamstwami i przekazami, mającymi nas przekonać, że świat jest inny, niż mógłby na to wskazywać zdrowy rozsądek, czy znajomość faktów.

W świecie zdominowanym przez potężnie finansowane propagandowe machiny medialne pojawiają się coraz bardziej wpływowe niezależne publikacje, internetowe telewizje i odważni komentatorzy, którzy jak samotni szeryfowie próbują walczyć z mafią liberalnej destrukcji.

Jednym z takich niezależnych komentatorów jest Paul Joseph Watson. Licznik jego internetowego vloga przekroczył ostatnio MILIARD oglądnięć! Jest to fenomen, dający nadzieję, że ludzie potrzebują dostępu do rzetelnej informacji i bezkompromisowych opinii bardziej od propagandowej papki, którą od lat karmi się masowego odbiorcę.

O skali popularności Watsona i sile jego argumentów świadczy video obnażające dziwne zachowanie Hilary Clinton. Opublikowane w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej w USA uzyskało piec milionów oglądnięć i uważa się, że mogło wpłynąć na przegraną kandydatki demokratów.

Poniżej najnowsze video Paula Josepha Watsona, poruszające problem upadku kultury masowej.

A to najnowsze, o sztuce współczesnej:

.

.

Obraz: Edward Munch, Krzyk

.

Zachęcamy do subskrypcji biuletynu POLSKA CANADA

6 Comments

 1. Pokażcie jeszcze co Trump mówi o kobietach i kilka zdjęć z “patriotycznych” chrześcijańsko-kibicowskich marszów, podczas których podpala się sklepy, samochody i bije przechodniów o ciemniejszej skórze. Dopiero wtedy będzie całkowity obraz upadku. A nie tępa manipulacja.

 2. Cywilizacje rodzą się, trwają przez jakiś czas i nieuchronnie upadają, taka jest żelazna kolej rzeczy. Nasza cywilizacja jest jednak pierwszą w historii, która świadomie i dobrowolnie przyspiesza swój upadek.

 3. O wiele łatwiej jest znaleźć takie zdjęcia z „liberalnych” demonstracji przeciwko Trumpowi…

 4. Watson’a obserwacje są ciekawe. Rzeczywiście, pamiętam “Beavisa…”, “Dumb &…” itd. – bo ciężko zapomnieć tak negatywne obrazy. Zastanawia mnie gdzie są mityczni Ci, Którzy Bronią Poziomu. Aż chciałoby się zaproponować cenzurę opartą o wartości poznawcze (pal licho wszystko inne) – jak wychowamy pokolenie idiotów, to będziemy mieć idiokrację. Wadliwe wzorce myślenia/zachowania propagują się dalej (tak samo jak i poprawne, o ile są). Gdzie są elity kulturalne, teraz… ?

 5. A co takiego strasznego Trump mówi o kobietach?

  Trump mówi to samo o kobietach co każdy zdrowy mężczyzna.

  To co Trump mówi o kobietach usłyszysz pod każdym kośiołm polskim!

  Jak się bierze z dołu to się płaci z góry!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*