“Siostry na piętrze”, czyli kanadyjskie równouprawnienie

trudeau

Kanadyjski premier Justin Trudeau nie wziął udziału w obchodach 15 rocznicy ataku na World Trade Center, ale dzień później odwiedził meczet w Ottawie, gdzie celebrowano “hadżdżu”, zakończenie dorocznej pielgrzymki do Mekki. Każdy ma swoje priorytety, ale Trudeau mówiąc o “kanadyjskich wartościach” i sile “różnorodności”, promiennie się usmiechając, zmuszony był zwrócić się do “sióstr na pietrze”. W meczecie zgromadzeni byli wyłącznie mężczyźni (z wyjątkiem trzech liberalnych parlamentarzystek), a kobiety obserwowały uroczystość z balkonu powyżej.

Do kanadyjskiego rządu Justina Trudeau weszła równa ilość mężczyzn i kobiet. Premier, zapytany wówczas “dlaczego”, odparł: “mamy przecież rok 2015”. W rok później uczestniczy w spotkaniu, gdzie kobiety nie są nawet dopuszczone do towarzystwa mężczyzn.

Pikanterii, a raczej grozy temu namaszczenia dyskryminacji kobiet na najwyższym szczeblu rządowym dodaje jeszcze jeden szczegół: na witrynie internetowej meczetu, odwiedzonego przez szefa rządu Kanady jest link do strony, promującej islam. Na portalu tym możemy przeczytać:

‘Kiedy zachodnia cywilizacja upadnie, alternatywą będzie islam, jedynie islam.”

Obserwując politykę i wystąpienia Trudeau oraz innych przywódców “wolnego świata” można się obawiać, że upadek Zachodu jest bardzo bliski.

red.

 

Newsletter

Chętnie przeczytam najlepsze teksty.

WESPRZYJ NASZ PORTAL KUPUJĄC NA “AMAZON”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*