Bestialski mord przed widownią świata

Do kolejnego bestialskiego mordu przed widownią swiata doszło na libijskiej plaży w pobliżu Tripoli. Terrorysci Państwa Islamskiego (IS) na brzegu morza obcięli głowy dwudziestu jeden egipskim chrześcijanom koptyjskim. Dostali się oni do niewoli po przyjeździe do Libii w poszukiwaniu pracy. Tysiące biednych Egipcjan w desperacji wyjeżdża za chlebem, pomimo ostrzeżeń egipskiego rządu.

Video opublikowano na Twitterze z komentarzem, którego groźby wymierzone są przeciwko cywilizacji zachodniej: “zdobędziemy Rzym” zadeklarował zbrodniarz kierujacy całym makabrycznym spektaklem. Poprzysiągł na Allaha nasycić krwią wrogów ISIS morze, w którym pochoiwano Osamę Bin Ladena.

Prezydent Egiptu Sisi ogłosił siedmiodniową żałobę narodową i zadeklarował podjęcie akcji odwetowej. W poniedziałek Egipt podpisze kontrakt, wart 5 miliardów Euro, w wyniku którego otrzyma 24 myśliwce Rafale, fregatę i uzupełniający sprzęt wojskowy.

Przerażający jest cynizm i szatańskie wyrafinowanie z jakim przygotowano barbarzyńską egzekucję. Wielu z terrorystów IS pochodzi z demokratycznych krajów zachodnich, gdzie otrzymali wszechstronną edukację. Wykorzystywane jest to do porażenia społeczeństw wolnego świata poprzez upokorzenie podstawowych wartości, na których zbudowana jest nasza cywilizacja. Mord na egipskich męczennikach dokonany został w formule makabrycznego happeningu, szatańskiego spektaklu, w którym estetyka służy wyłącznie złu.Na plaży Morza Śródziemnego pod Tripoli nakreślono krwawą granicę pomiedzy kulturą zachodnią, a piekłem.

(ar)

mideast-egypt-libya

Subskrybcja
Powiadomienie
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments