Aleksander Rybczyński – Kalifornia

Kalifornia okładka

 

Pisana na gorąco relacja z podróży wielką ciężarówką z Ontario do Kalifornii. Notatki zapisywane na parkingach na laptopie (tytułowym “komputerze pokładowym”) pod akompaniament setek pracujących silników, w chwilach przeznaczonych na krótki sen i wypoczynek. Jak wiele można zobaczyć z okien pędzącego “trucka”, czego można się dowiedzieć o mijanych miejscach, obserwowanych w przelocie miastach, rozległych stanach, ludziach i ich życiu?

 

Całość wzbogacona licznymi fotografiami, relacją filmową i wierszem, który na YouTube znalazł już kilkadziesiąt tysięcy odbiorców. Zapraszamy do ksiegarni “Autorbook” i zakupu tej niezwykłej, elektronicznej książki. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów utrzymania portalu.

 

.

O autorze:

15542464_10210614796501767_752942965733111447_n

Aleksander Rybczyński jest absolwentem historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Opublikował ponad dziesięć zbiorów wierszy, w tym debiutancki tomik “Jeszcze żyjemy”, za który otrzymał w 1983 Nagrodę im. Kazimiery Iłłakowiczówny. Zajmuje się także krytyką artystyczną, prozą, publicystyką, dziennikarstwem, fotografią, filmem oraz pracą redakcyjną i wydawniczą. Mieszka w Kanadzie. Strona autorska

.

 

.

Subskrybcja
Powiadomienie
0 Komentarze
Inline Feedbacks
View all comments