Jak prawnie zmienić płeć w dwie godziny? [video]

screenshot-2016-10-08-12-58-22

Kanadyjski premier Justin Trudeau postanowił prawnie uregulować status osób “transgender” Za naruszenie nowych ustaw nie bedzie groziło jedynie napiętnowanie etykietką bigota i ksenofoba, ale poważne konsekwencje prawne, łącznie z karą więzienia. Pomimo, że prawo to jest na razie w sferze projektów politycznie poprawne społeczeństwo nawet przed jego legalizacją nie odważa się zachować zdrowego rozsądku, w obawie przed oskarżeniem o brak otwartości, toleracji i posądzeniem o wąskie horyzonty myślowe.

Reporterzy “Rebel Media”, alternatywnych dla politycznie poprawnych mediów, z obficie dotowaną przez rząd stacją CBC na czele, postanowli sprawdzić, jak łatwo prawnie zmienić płeć i jak łatwo żonglować swoją tożsamością.

Na załączonym materiale video widać, jak reporterka Lauren Southern, znana z ujawniania absurdów politycznej poprawności i medialnych manipulacji wybrała się w czapce basebolowej do gabinetu lekarskiego, z prośbą o wydanie zaświadczenia, że jest mężczyzną. W ogóle nie zakłopotana lekarka, po ustaleniu, że “pacjentka” od roku jest przez przyjaciół rozpoznawana jako mężczyzna i że zawsze czuła się bardziej męska, skwapliwie wypisała zaświadczenie, Żadne badania lekarskie nie były konieczne.

Po otrzymaniu tego zaświadczenia, zszokowana łatwością, z jaką przyszło uzyskać świadectwo lekarskie, poświadczające odmienną płeć, dziennikarka poszła za ciosem i pojechała do urzędu, by uzyskać dowód tożsamości.

Urzędniczka zachowała się tak, jak się tego od urzedników państwowych w Kanadzie oczekuje: do wymalowanej, stojacej przed nią w szpilkach kobiety zaczęła zwracać się “proszę pana” (sir) i po krótkiej telefonicznej konsultacji z przełożonym, wydała stosowną kartę, zaświadczającą, że Lauren Sauthern jest mężczyzną.

Kolejne video przedstawia Davida Menzies, który przebrał się za kobietę i w teczowej peruce wybrał się na basem, gdzie miała miejsce sesja pływania “tylko dla kobiet” Zorganizowano ja dla muzułmanek, które przestrzegają praw szariatu. Reporter bez problemu dostał się na basen, zaczepiany co prawda przez dzieci, które rozbawił “kobiecy” wygląd dojrzałego chłopa. Zainteresowała się nim także ratowniczka, zastrzegając się, że obecność dziwnej pani, nie jest dla niej problemem, ale że będzie interweniować, gdy inne uczestniczki pływania się poskarżą. Zaraz uciszyła ją inna ratowniczka, zapewniając Menziesa, że w razie czego uspokoi zaniepokojone pływaczki. Mężczyzna po przepłynięciu paru długości basenu wyszedł, pozdrawiając ubrane na czarno muzułmanki i zachęcając je do skorzystania z radości pływania.

Z zamieszczonych materiałów filmowych można się śmiać, ale nie sposób uniknąć poważnej refleksji. Każdy ma prawo do identyfikowania się w sposób, zapewniający dobre samopoczucie. Polityczna poprawność paraliżuje jednak zdrowy rozsądek i jakikolwiek obiektywizm w ocenie faktów. Kiedyś wszyscy czytali baśnie Andersena i “Nowe szaty króla” Dzisiaj głos dziecka, wołającego, że “KRÓL JEST NAGI !” ucisza się w liberalnym pędzie do usankcjonowania wszelkiego absurdu.

.

Aleksander Rybczyński

Grafika: Albrecht Durer: Adam i Ewa

.

2 Comments

  1. Na czele listy moich ulubionych – i powtarzanych bez końca – cytatów znajdują się te dwa: „Kogo bogowie chcą zniszczyć, temu wpierw odbierają rozum” i „Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych”. Oba mają odniesienie do opisanej tu sytuacji w Kanadzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*