Share with your friends
Submit
More share buttons
Zobacz

Jan Tomkowski – Opowieści Szeherezady

Moja druga powieść ukazała się prawie trzydzieści lat temu w wydawnictwie „Iskry”. Był rok 1989, można było już wydawać zakazane dotąd książki autorów emigracyjnych i pozycje z tak zwanego drugiego obiegu. Nikt nie miał więc wówczas głowy, by zajmować się promocją „Opowieści Szeherezady”.

Jak stwierdziłem niedawno, mało kto słyszał o tej książce, podobno trudno ją kupić, a nawet wypożyczyć. Postanowiłem więc zaproponować wznowienie tekstu w postaci ebooka, mając nadzieję, że ten pomysł spotka się ze zrozumieniem.

Minęło prawie trzydzieści lat i świat wygląda już trochę inaczej. Moi bohaterowie nie posługują się internetem, nie używają telefonów komórkowych, nie posiadają kart płatniczych. Może nawet ich zachowania, język, sposób myślenia wydają się trochę staroświeckie. No cóż, mimo wszystko „Opowieści Szeherezady” zawierają co najmniej kilka przepowiedni, które chyba dziś się spełniają.

Może to wystarczający powód, by zaproponować lekturę tej powieści wszystkim Czytelnikom jako całkowicie gratisowy bonus księgarni „Autorbook”.

Jan Tomkowski

WESPRZYJ NASZ PORTAL KUPUJĄC NA “AMAZON”

Biuletyn – bezpłatna prenumerata

Książki i podręczniki