Antoni Kantor – mój głos będzie Waszym głosem!

Antoni Kantor jest z wykształcenia inżynierem, z zamiłowania żeglarzem, od lat dobrze znany  wśród Polonii kanadyjskiej. Przez pięć lat był Komandorem Klubu Żeglarskiego “Białe Żagle” i to w czasach jego świetności, kiedy to środowisko żeglarskie gromadziło wokół siebie wybitne osobowości i wielu sympatyków. Pasja społecznikowska sprawiła, że Antoni zdecydował się spróbować sił w wyborach do rady miasta Mississauga. W ostatnich wyborach zajął drugie miejsce, za Frankiem Dale, który piastował stanowisko radnego przez dwadzieścia osiem lat.

27 kwietnia Antoni Kantor ma kolejną szansę ubiegania się o stanowisko i bardzo wiele zależy od Polaków, mieszkających w jego okręgu wyborczym. Mieszkańców tej części Mississaugi czekają dodatkowe wybory, z reguły nie powodujące długich kolejek do urny. Szacuje się, że w okręgu kantora mieszka około czterech tysięcy Polaków. Mamy więc szansę pokazać, że potrafimy być solidarni, potrafimy się zmobilizować w wysiłku wprowadzenia do rady miasta człowieka, który zobowiązany do służby dla wszystkich obywateli, na pewno serce zachowa dla rodaków. Kantor wychowany został według tradycyjnych wartości, nie ukrywa swoich korzeni i na pewno jeśli zostanie wybrany, będzie godnie reprezentował naszą społeczność.

Redaktor portalu Polska Canada odwiedził Antoniego Kantora w jego biurze, gdzie doszło do krótkiej, zarejestrowanej na video rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia materiału i w imieniu naszego reprezentanta prosimy wszystkich uprawnionych do głosowania w wyborach. Niech nasza wysoka frekwencja stanie się wzorem dla Polski, szykującej się 10 maja do wyborów prezydenckich.

Aleksander Rybczyński 

 

Screenshot 2015-04-08 22.29.54

 

Screenshot 2015-04-08 22.33.51

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*