Zobacz

Smoleńsk – piąta rocznica

Piąta rocznica

Mija pięć lat od katastrofy smoleńskiej. Kto odpowiada za tę tragedię,która powinna wstrząsnąć światem, a została wpisana na listę zwykłych wypadków lotniczych?

Fakty jednoznacznie wskazują na zamach:

rozkradziony i zdewastowany wrak pozostawiono w Rosji, podobnie, jak czarne skrzynki, zmanipulowane w skopiowanych wersjach. Tysiące części rozrzuconych wokół miejsca katastrofy, wskazuje na wybuch, podobnie, jak badania końcowych sekund lotu i analiza rozerwanych szczątków Tupolewa. .

O pomstę do nieba wołają szczegóły rozdzielenia programu wizyty w  Katyniu, oddanie śledztwa Rosji, nie odszczekane kłamstwa o przekopaniu ziemi na metr w głąb i pracy “ramię w ramię” polskich i rosyjskich patomorfologów.

Lista jest długa, ale najbardziej drastyczne detale nie robią wrażenia na obojętnej i zmanipulowanej części Polaków. Prawda o Smoleńsku jest prawdą nie chcianą, nie wysłuchiwaną, nie przyjmowaną do wiadomości.

Fakty są ignorowane, wyniki poważnych badań naukowych wyszydzane, zgoda na zalutowanie w Moskwie trumien i  bulwersujące przypadki zamiany ciał ofiar i ich profanacji traktowane, jako rezultat “ruskiego bałaganu”.

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa – powtarzane uparcie przez komisję MAK, Millera i oddziały usłużnych dziennikarzy okrywają prawdę mgłą dezinformacji. To fałsz, cynizm i mataczenie triumfuje: kpi się ze sprawiedliwych, próbujących logicznie prześledzić sekwencje wydarzeń.

Wołanie o prawdę o katastrofie smoleńskiej oraz domaganie się sprawiedliwości i ukarania winnych jest warunkiem niepodległości ojczyzny i godności Polaków.

 Bądźmy wierni, chodźmy.

Aleksander Rybczyński

www.2015-smolensk-katyn.info

 

 

Podaj dalej!
Share on Pinterest
Share with your friends
Submit

WESPRZYJ NASZ PORTAL KUPUJĄC NA “AMAZON”

Biuletyn – bezpłatna prenumerata

Książki i podręczniki