Zobacz

Jan Tomkowski – Opowieści Szeherezady

okladka-final

Moja druga powieść ukazała się prawie trzydzieści lat temu w wydawnictwie „Iskry”. Był rok 1989, można było już wydawać zakazane dotąd książki autorów emigracyjnych i pozycje z tak zwanego drugiego obiegu. Nikt nie miał więc wówczas głowy, by zajmować się promocją „Opowieści Szeherezady”.

Jak stwierdziłem niedawno, mało kto słyszał o tej książce, podobno trudno ją kupić, a nawet wypożyczyć. Postanowiłem więc zaproponować wznowienie tekstu w postaci ebooka, mając nadzieję, że ten pomysł spotka się ze zrozumieniem.

Minęło prawie trzydzieści lat i świat wygląda już trochę inaczej. Moi bohaterowie nie posługują się internetem, nie używają telefonów komórkowych, nie posiadają kart płatniczych. Może nawet ich zachowania, język, sposób myślenia wydają się trochę staroświeckie. No cóż, mimo wszystko „Opowieści Szeherezady” zawierają co najmniej kilka przepowiedni, które chyba dziś się spełniają.

Może to wystarczający powód, by zaproponować lekturę tej powieści wszystkim Czytelnikom jako całkowicie gratisowy bonus księgarni „Autorbook”.

.

Jan Tomkowski

.

.

Księgarnia “Autorbook”

Podaj dalej!
Share on Pinterest
Share with your friends
Submit

Jan Tomkowski – William Blake – EBOOK

Jan Tomkowski – William Blake – poeta, mistyk, artysta

Obok Szekspira i Eliota najczęściej komentowany poeta angielski, zaliczany do najwybitniejszych mistyków europejskich. Oryginalny malarz i grafik, w swoich dziełach łączył słowo i obraz w sposób absolutnie prekursorski. Opracowanie zawiera kalendarium, szkice o twórczości Blakeʼa, imponującą galerię prac oraz słownik pojęć używanych przez artystę. Pobierz Ebook, wydany przez "Oficynę FJ", po kliknięciu ilustracji poniżej.

Biuletyn – bezpłatna prenumerata

PAPIERY FOTOGRAFICZNE

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match